"Tüketici Düzen Değiştirici Olursa – ‘Amaca Uygun’ Perakende ve Tüketici Ürünleri Tedarik Zincirlerinin Yönetimi" başlıklı raporumuza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Raporu indirmek için lütfen bu kısa formu doldurunuz.

“Üreticiler ve perakendeciler müşterilere uyum sağlayan tedarik zincirleri oluşturmak için çabalıyorlar. Hız, en az verimlilik kadar önemli bir hale geldi.”

Tüketici talepleri değişkendir. Aynı zamanda çoğu zaman tatmin edilmesi de imkansızdır. Büyük değişim yaratan yenilikler, pazarın görünümünü bir gecede değiştirebilir. Perakende ve tüketici ürünleri sektörlerinde tedarik zincirinde hız her şey demektir. Bu alanda hazırladığımız raporumuz size "Yeni Dünya Düzeni" hakkında bilgiler veriyor. Esnek ve ortak kullanımlı dağıtım ağlarını, müşteriye özel tedarik, erteleme, hızlandırılmış stok ve farklı pek çok uygulamayı inceleyerek kârlılık fırsatlarını keşfedin.

Raporumuzdan faydalanabilmeniz dileğiyle.

Legal 
© DHL International GmbH. All rights reserved.
Deutsche Post DHL
Hisse
Sorularınız ve bilgi talepleriniz için bizimle temasa geçebilirsiniz.
1. ACCENTURE. Corporate Agility: Six ways to make volatility your friend. By Walt Shill, John F. Engel, David Mann and Olaf Schatteman. 2012, No. 3 issue of Outlook. Operations Why “dynamic” is as crucial as “efficient” By Gary R. Godfrey and Mark H. Pearson